KONTAKT OSS

Kontakt oss

Adresse

Viergo AS, Bremnesvegen 900, 5430 Bremnes

Telefon

Tlf: 53 42 83 00

E-postadresse

post@viergo.no

Organisasjonsnummer

956 014 395

Opningstider

Mandag - Fredag: 07:30 - 15:00

Bestillingar

Har du spørsmål eller ønsker å bestille våre tenester, kontakt oss her.

Generell informasjon

Tilsette

Audny Gjøsæter Hollund

Dagleg leiar

Tlf: 53 42 83 02

Mobil: 48 05 57 56

audny@viergo.no

Idar Rolfsnes Fardal

Fagleg leiar

Tlf: 53 42 83 12

idar@viergo.no

Gro Anita Meling

Rettleiar

Tlf: 53 42 83 16

groanita@viergo.no

Lillian Stølen

Avdelingsleiar vaskeri/renseri

Tlf: 53 42 83 09

lillian@viergo.no

Ivar Birkeland

Arbeidsleiar Handverk

Tlf: 53 42 83 03

Mobil: 99 02 28 36

ivar@viergo.no

Tove Karlsen

Arbeidsleiar vaskeri/kontor

Tlf: 53 42 83 00 /

53 42 83 09

tove@viergo.no

Hanne Ytrøy Økland

Arbeidsleiar kjøkken/kokk

Tlf: 53 42 83 04

Mobil: 41 08 64 63

hanne@viergo.no

Linda Rolfsnes Bjørkheim

Kjøkkenassistent

Tlf: 53 42 83 04

Mobil: 95 86 83 26

linda@viergo.no

Tilbakemelding

Gi oss gjerne ei tilbakemelding på korleis du har opplevd våre tenester.